  • WSF452723K70DEEB
WSF452723K70DEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452723K70DEEB
HK JDW NO:
866-WSF452723K70DEEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF452723K70DEEB
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    23.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W