  • WSF45271K500FKEB
WSF45271K500FKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF45271K500FKEB
HK JDW NO:
866-WSF45271K500FKEB
Description:
Metal Film, 1.5kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45271K500FKEB
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W