  • WSF45271K300DEEA
WSF45271K300DEEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF45271K300DEEA
HK JDW NO:
866-WSF45271K300DEEA
Description:
Metal Film, 1.3kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45271K300DEEA
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    1.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W