  • WSF25153K920FKEB
WSF25153K920FKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF25153K920FKEB
HK JDW NO:
866-WSF25153K920FKEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF25153K920FKEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    3.92kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W