  • WSF25153K600DHEA
WSF25153K600DHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF25153K600DHEA
HK JDW NO:
866-WSF25153K600DHEA
Description:
Metal Film, 3.6kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25153K600DHEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    3.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W