  • WSC69279R310DEA
WSC69279R310DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC69279R310DEA
HK JDW NO:
866-WSC69279R310DEA
Step5Bar-code shipping tag
WSC69279R310DEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    9.31Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W