  • WSC69271R470DEA
WSC69271R470DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC69271R470DEA
HK JDW NO:
866-WSC69271R470DEA
Datasheet:
Description:
Wirewound, 1.47Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC69271R470DEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.47Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W