  • WSC69271K600FEA
WSC69271K600FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC69271K600FEA
HK JDW NO:
866-WSC69271K600FEA
Description:
Wirewound, 1.6kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC69271K600FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    1.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W