  • WSC45274R420JEB
WSC45274R420JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC45274R420JEB
HK JDW NO:
866-WSC45274R420JEB
Datasheet:
Description:
Wirewound, 4.42Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45274R420JEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.42Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W