  • WSC45271R070DEK
WSC45271R070DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC45271R070DEK
HK JDW NO:
866-WSC45271R070DEK
Description:
Wirewound, 1.07Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45271R070DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.07Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W