  • WSC251526R00DEK
WSC251526R00DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC251526R00DEK
HK JDW NO:
866-WSC251526R00DEK
Description:
Wirewound, 26Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC251526R00DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    26Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W