  • WSC251524R00DEA
WSC251524R00DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC251524R00DEA
HK JDW NO:
866-WSC251524R00DEA
Description:
Wirewound, 24Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC251524R00DEA
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    24Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W