  • WSC251522R00FEB
WSC251522R00FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC251522R00FEB
HK JDW NO:
866-WSC251522R00FEB
Package:
Datasheet:
WSC251522R00FEB
Description:
Wirewound, 22Ohm, 1%,
Quantity:
In Stock : 1937
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
WSC251522R00FEB
    Tin
  • Number of Pins
    2515
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    22Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Case Code (Metric)
    6438
  • Height
    1.14mm
  • Length
    6.4mm
  • Width
    3.8mm