  • WSC25151R780FEA
WSC25151R780FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC25151R780FEA
HK JDW NO:
866-WSC25151R780FEA
Datasheet:
WSC25151R780FEA
Description:
Wirewound, 1.78Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC25151R780FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.78Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W