  • WLS15XWR0360DSQP
WLS15XWR0360DSQP
advertisement
Manufacturer No:
WLS15XWR0360DSQP
HK JDW NO:
124-WLS15XWR0360DSQP
Quantity:
In Stock : 6
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
WLS15XWR0360DSQP
  • Size / Dimension
    360.00mm Lx30.60mm W
  • Color
    Red, White
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • CCT (K)
    5000K
  • Current - Max
    480mA
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    350lm Red 110lm White
  • Light Emitting Surface (LES)
    286.40mm L x 24.20mm W
  • Wavelength
    625nm Red
  • Height
    15.50mm