  • WLS15XDW0360DSQP
WLS15XDW0360DSQP
advertisement
Manufacturer No:
WLS15XDW0360DSQP
HK JDW NO:
124-WLS15XDW0360DSQP
Quantity:
In Stock : 5
Step5Bar-code shipping tag
WLS15XDW0360DSQP
  • Size / Dimension
    360.00mm Lx30.60mm W
  • Color
    White, Cool
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • CCT (K)
    5000K
  • Current - Max
    480mA
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    350lm
  • Light Emitting Surface (LES)
    286.40mm L x 24.20mm W
  • Height
    15.50mm