  • W28-X1015-3.70
W28-X1015-3.70
advertisement
Manufacturer No:
W28-X1015-3.70
HK JDW NO:
797-W28-X1015-3.70
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
W28-X1015-3.70
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Series
    W28
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    32V
  • Current Rating (Amps)
    3.7A
  • Voltage - Rated AC
    250V