  • W0805R031503F-R1
W0805R031503F-R1
advertisement
Manufacturer No:
W0805R031503F-R1
Manufacturer:
TT Electronics
HK JDW NO:
850-W0805R031503F-R1
Description:
Thin Film, 150kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
W0805R031503F-R1
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    150kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    100V
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    2.0574mm
  • Width
    1.27mm