  • VYB20W-Q24-S5-T
VYB20W-Q24-S5-T
advertisement
Manufacturer No:
VYB20W-Q24-S5-T
HK JDW NO:
193-VYB20W-Q24-S5-T
Datasheet:
VYB20W-Q24-S5-T
Step5Bar-code shipping tag
VYB20W-Q24-S5-T
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    8
  • Max Power Dissipation
    20W
  • Technology
    HYBRID
  • Terminal Position
    UNSPECIFIED
  • Terminal Form
    UNSPECIFIED
  • Number of Functions
    1
  • JESD-30 Code
    R-XXMA-X8
  • Number of Outputs
    1
  • Efficiency
    86%
  • Voltage - Input (Max)
    36V
  • Output Voltage
    5V
  • Voltage - Input (Min)
    9V
  • Input Voltage-Nom
    24V
  • Trim/Adjustable Output
    YES
  • Current - Output (Max)
    4A
  • Output Power
    20W
  • Height
    19.05mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C