  • VWEUPLLANF-153.600000
VWEUPLLANF-153.600000
advertisement
Manufacturer No:
VWEUPLLANF-153.600000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-VWEUPLLANF-153.600000
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VWEUPLLANF-153.600000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    VW
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    153.6MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
  • Operating Frequency
    153.6MHz
  • Rise Time-Max
    1ns
  • Fall Time-Max
    1ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    100mA
  • Linearity
    10%
  • Control Voltage-Max
    3V
  • Control Voltage-Min
    0.3V
  • Height
    1.3462mm
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm