  • VTEUPLJANF-32.768000
VTEUPLJANF-32.768000
advertisement
Manufacturer No:
VTEUPLJANF-32.768000
HK JDW NO:
776-VTEUPLJANF-32.768000
Step5Bar-code shipping tag
VTEUPLJANF-32.768000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Discontinued
    VCXO
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    32.768MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.75mm
  • Operating Frequency
    32.768MHz
  • Rise Time-Max
    4ns
  • Fall Time-Max
    4ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    20mA
  • Linearity
    10%
  • Control Voltage-Max
    3V
  • Control Voltage-Min
    0.3V
  • Height
    1.905mm
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm