  • VTEUPCJANF-2.048000
VTEUPCJANF-2.048000
advertisement
Manufacturer No:
VTEUPCJANF-2.048000
HK JDW NO:
776-VTEUPCJANF-2.048000
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 11604
Step5Bar-code shipping tag
VTEUPCJANF-2.048000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Discontinued
    VCXO
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    2.048MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Max Supply Current
    10mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±50ppm
  • Height
    1.905mm
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm