  • VTEUMLJANF-32.000000
VTEUMLJANF-32.000000
advertisement
Manufacturer No:
VTEUMLJANF-32.000000
HK JDW NO:
776-VTEUMLJANF-32.000000
Step5Bar-code shipping tag
VTEUMLJANF-32.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Max Supply Current
    20mA
  • Height
    1.905mm
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm