  • VTEUALJANF-30.720000
VTEUALJANF-30.720000
advertisement
Manufacturer No:
VTEUALJANF-30.720000
HK JDW NO:
776-VTEUALJANF-30.720000
Step5Bar-code shipping tag
VTEUALJANF-30.720000
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    VCXO
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    30.72MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    20mA
  • Max Supply Current
    20mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±50ppm
  • Height
    1.905mm
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm