  • VTEUALJANF-153.600000
VTEUALJANF-153.600000
advertisement
Manufacturer No:
VTEUALJANF-153.600000
HK JDW NO:
776-VTEUALJANF-153.600000
Step5Bar-code shipping tag
VTEUALJANF-153.600000
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    153.6MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Max Supply Current
    40mA
  • Height
    1.905mm
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm