  • VTEMPCLANF-156.250000
VTEMPCLANF-156.250000
advertisement
Manufacturer No:
VTEMPCLANF-156.250000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-VTEMPCLANF-156.250000
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VTEMPCLANF-156.250000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    VT
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Max Supply Current
    100mA
  • Height
    1.905mm
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm