  • VJ1812A200JBRAT4X
VJ1812A200JBRAT4X
advertisement
Manufacturer No:
VJ1812A200JBRAT4X
HK JDW NO:
877-VJ1812A200JBRAT4X
Datasheet:
VJ1812A200JBRAT4X
Description:
VJ OMD 20pF 1500V 1.5kV Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.183Lx0.126W 4.65mmx3.20mm -55°C~125°C Soft Termination, High Voltage Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
VJ1812A200JBRAT4X
    Select All
  • Factory Lead Time
    22 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    VJ OMD
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.183Lx0.126W 4.65mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Soft Termination, High Voltage
  • Part Status
    Active
  • Applications
    Boardflex Sensitive
  • Voltage - Rated
    1500V 1.5kV
  • Capacitance
    20pF
  • Thickness (Max)
    0.086 2.18mm
  • Thickness
    2.1844mm