  • VJ1210A332GXAAT
VJ1210A332GXAAT
advertisement
Manufacturer No:
VJ1210A332GXAAT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VJ1210A332GXAAT
Package:
1210
Datasheet:
VJ1210A332GXAAT
Description:
3.3nF Ceramic Capacitor 2% 1210
Step5Bar-code shipping tag
VJ1210A332GXAAT
  • Package / Case
    1210
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    2%
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Depth
    2.5mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm