  • VG-4231CE 27.0000M-PSCM0
VG-4231CE 27.0000M-PSCM0
advertisement
Manufacturer No:
VG-4231CE 27.0000M-PSCM0
HK JDW NO:
262-VG-4231CE 27.0000M-PSCM0
Step5Bar-code shipping tag
VG-4231CE 27.0000M-PSCM0
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±37ppm
  • Output
    CMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    7mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±100ppm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C