  • VCMT104T-1R0MN5
VCMT104T-1R0MN5
advertisement
Manufacturer No:
VCMT104T-1R0MN5
Manufacturer:
Delta Electronics/Cyntec
HK JDW NO:
216-VCMT104T-1R0MN5
Package:
Nonstandard
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VCMT104T-1R0MN5
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Metal
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    VCMT104T
  • Size / Dimension
    0.427Lx0.394W 10.85mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Current Rating (Amps)
    18A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    1μH
  • DC Resistance (DCR)
    3.1mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.157 4.00mm