  • V24A15E300B
V24A15E300B
advertisement
Manufacturer No:
V24A15E300B
HK JDW NO:
834-V24A15E300B
Step5Bar-code shipping tag
V24A15E300B
  • Operating Temperature
    -10°C~100°C
  • Series
    Maxi (300W)
  • Size / Dimension
    4.60Lx2.20W x 0.54 H 116.8mmx55.9mmx13.7mm
  • Part Status
    Active
  • Power (Watts)
    300W
  • Max Power Dissipation
    300W
  • JESD-30 Code
    R-XDMA-P9
  • Efficiency
    86.2%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    36V
  • Output Voltage
    15V
  • Max Output Current
    20A
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Input Voltage-Nom
    24V
  • Height
    13.716mm
  • Width
    55.88mm