  • UX72C50003
UX72C50003
advertisement
Manufacturer No:
UX72C50003
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-UX72C50003
Package:
Datasheet:
UX72C50003
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
UX72C50003
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SaRonix-eCera™ UX
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
  • Rise Time-Max
    0.85ns
  • Fall Time-Max
    0.85ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Output Load
    50 OHM