  • UK-B0233-G1.9-250
UK-B0233-G1.9-250
advertisement
Manufacturer No:
UK-B0233-G1.9-250
Manufacturer:
USAKRO
HK JDW NO:
16024-UK-B0233-G1.9-250
Package:
Datasheet:
Description:
No NO SMDSplicing 50mA 5.2mm 100MΩ 100000 12V 250gf@±50gf -25℃~+80℃ 5.2mm 1.9mm Black Round Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS