  • TZKTADSANF-38.400000
TZKTADSANF-38.400000
advertisement
Manufacturer No:
TZKTADSANF-38.400000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-TZKTADSANF-38.400000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 8640
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TZKTADSANF-38.400000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    TZ
  • Size / Dimension
    0.081Lx0.065W 2.05mmx1.65mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    38.4MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    2mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm