  • TZ03Z2R3N169B00
TZ03Z2R3N169B00
advertisement
Manufacturer No:
TZ03Z2R3N169B00
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
535-TZ03Z2R3N169B00
Description:
Variable Capacitor, Ceramic, 100V, 50% +Tol, 0% -Tol, 1.25pF Min, 2.3pF Max, Vertical Adjuster, Through Hole Mount, RADIAL LEADED