  • TYS30121R0N-10
TYS30121R0N-10
advertisement
Manufacturer No:
TYS30121R0N-10
HK JDW NO:
449-TYS30121R0N-10
Datasheet:
TYS30121R0N-10
Step5Bar-code shipping tag
TYS30121R0N-10
    Nonstandard
  • Weight
    25.004279mg
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    TYS3012
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Shielding
    Shielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    2.2A
  • Inductance
    1μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    40mOhm Max
  • Max DC Current
    2.2A
  • Frequency - Self Resonant
    120MHz
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Current - Saturation
    1.87A
  • Height
    1.2mm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm