  • TYKTCLSANF-26.000000
TYKTCLSANF-26.000000
advertisement
Manufacturer No:
TYKTCLSANF-26.000000
HK JDW NO:
776-TYKTCLSANF-26.000000
Step5Bar-code shipping tag
TYKTCLSANF-26.000000
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±2ppm
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.8mm
  • Operating Frequency
    26MHz
  • Max Supply Current
    2mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm