  • TYETCCSANF-50.000000
TYETCCSANF-50.000000
advertisement
Manufacturer No:
TYETCCSANF-50.000000
HK JDW NO:
776-TYETCCSANF-50.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 7182
Step5Bar-code shipping tag
TYETCCSANF-50.000000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Max Supply Current
    2.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm