  • TYEAPLSANF-40.000000
TYEAPLSANF-40.000000
advertisement
Manufacturer No:
TYEAPLSANF-40.000000
HK JDW NO:
776-TYEAPLSANF-40.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 13261
Step5Bar-code shipping tag
TYEAPLSANF-40.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Type
    VCTCXO
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Supply Voltage
    2.8V
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±1.5ppm
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.8mm
  • Operating Frequency
    40MHz
  • Max Supply Current
    2.5mA
  • Control Voltage-Max
    2.4V
  • Control Voltage-Min
    0.4V
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm