  • TXKADCSANF-40.000000
TXKADCSANF-40.000000
advertisement
Manufacturer No:
TXKADCSANF-40.000000
HK JDW NO:
776-TXKADCSANF-40.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 211
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
TXKADCSANF-40.000000
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    40MHz
  • Max Supply Current
    2.5mA
  • Control Voltage-Max
    1.5V
  • Control Voltage-Min
    0.3V
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm