  • TXKADCSANF-19.200000
TXKADCSANF-19.200000
advertisement
Manufacturer No:
TXKADCSANF-19.200000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-TXKADCSANF-19.200000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 14964
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TXKADCSANF-19.200000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    TX
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCTCXO
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    19.2MHz
  • Max Supply Current
    2mA
  • Control Voltage-Max
    1.5V
  • Control Voltage-Min
    0.3V
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm