  • TXETDDSANF-30.000000
TXETDDSANF-30.000000
advertisement
Manufacturer No:
TXETDDSANF-30.000000
HK JDW NO:
776-TXETDDSANF-30.000000
Quantity:
In Stock : 4902
Step5Bar-code shipping tag
TXETDDSANF-30.000000
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    30MHz
  • Max Supply Current
    2.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm