  • TXETALSANF-10.000000
TXETALSANF-10.000000
advertisement
Manufacturer No:
TXETALSANF-10.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-TXETALSANF-10.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 54625
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
TXETALSANF-10.000000
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    TX
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Type
    TCXO
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Supply Voltage
    3V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Max Supply Current
    2mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm