  • TXEADDSANF-40.000000
TXEADDSANF-40.000000
advertisement
Manufacturer No:
TXEADDSANF-40.000000
HK JDW NO:
776-TXEADDSANF-40.000000
Step5Bar-code shipping tag
TXEADDSANF-40.000000
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Discontinued
    VCTCXO
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Supply Voltage
    3V
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
    Crystal
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    40MHz
  • Max Supply Current
    2.5mA
  • Control Voltage-Max
    2.5V
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm