  • TXEAADSANF-25.000000
TXEAADSANF-25.000000
advertisement
Manufacturer No:
TXEAADSANF-25.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-TXEAADSANF-25.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 7476
Step5Bar-code shipping tag
TXEAADSANF-25.000000
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Mounting Type
  • Series
    TX
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    VCTCXO
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Max Supply Current
    2mA
  • Control Voltage-Max
    2.5V
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm