  • TWETTLJANF-20.000000
TWETTLJANF-20.000000
advertisement
Manufacturer No:
TWETTLJANF-20.000000
HK JDW NO:
776-TWETTLJANF-20.000000
Step5Bar-code shipping tag
TWETTLJANF-20.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±4.6ppm
  • Max Supply Current
    8mA
  • Height
    1.651mm
  • Height Seated (Max)
    0.065 1.65mm