  • TWETMCJANF-10.000000
TWETMCJANF-10.000000
advertisement
Manufacturer No:
TWETMCJANF-10.000000
HK JDW NO:
776-TWETMCJANF-10.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 4228
Step5Bar-code shipping tag
TWETMCJANF-10.000000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppb
  • Max Supply Current
    8mA
  • Height
    1.651mm
  • Height Seated (Max)
    0.065 1.65mm