  • TWETADSANF-10.000000
TWETADSANF-10.000000
advertisement
Manufacturer No:
TWETADSANF-10.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-TWETADSANF-10.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TWETADSANF-10.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    TW
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Base Resonator
    Crystal
  • Max Supply Current
    3.5mA
  • Height
    1.651mm
  • Height Seated (Max)
    0.065 1.65mm