  • TWEAKLSANF-25.000000
TWEAKLSANF-25.000000
advertisement
Manufacturer No:
TWEAKLSANF-25.000000
HK JDW NO:
776-TWEAKLSANF-25.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 658
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
TWEAKLSANF-25.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Max Supply Current
    3.5mA
  • Height
    1.651mm
  • Height Seated (Max)
    0.065 1.65mm