  • TWEAALSANF-10.000000
TWEAALSANF-10.000000
advertisement
Manufacturer No:
TWEAALSANF-10.000000
HK JDW NO:
776-TWEAALSANF-10.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 8565
Step5Bar-code shipping tag
TWEAALSANF-10.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    10MHz
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.65mm
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Max Supply Current
    3.5mA
  • Control Voltage-Max
    2.5V
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Height
    1.651mm
  • Height Seated (Max)
    0.065 1.65mm